Reklame

TVN24.pl - ciekawostki, michałki

Młody gej boi się o swoją przyszłość. Pociesza go Hillary Clinton

So 05 Jul 2015 10:53:17 CEST
Stany Zjednoczone uchodzą za kraj tolerancyjny. Dowodem na to może być między innymi niedawna legalizacja małżeństw homoseksualnych. Mimo to wielu homoseksualistów obawia się o swoją przyszłość. Tak jak młody mieszkaniec Nowego Jorku, który otwarcie podzielił się swoim lękiem na bardzo popularnej stronie Humans of New York. Na jego post odpowiedziały tysiące osób, między innymi Hillary Clinton.

"Rosół w kostkach - cichy zabójca"

Mo 06 Jul 2015 13:59:04 CEST
W odpowiedzi na nasz brak czasu producenci żywności zasypują nas szybkimi i łatwymi zamiennikami normalnego jedzenia, jak rosół w kostkach czy dania typu instant. Eksperci przestrzegają jednak przed taką dietą. Dania z proszku to ich zdaniem cisi zabójcy.

Delfin połamał kobiecie nogi

Mo 06 Jul 2015 11:41:26 CEST
Obecność delfinów cieszy niemal każdego. Jednak tej rodzinie pojawienie się tych morskich ssaków będzie kojarzyło się z niebezpieczeństwem. Jeden z przedstawicieli tego gatunku połamał Chrissie Frickman nogi.

Sklepienie jaskini rozbłyska tysiącem gwiazd. Zwabione światłem stworzenia w śmiertelnej pułapce

Mo 06 Jul 2015 09:38:46 CEST
Błękitne światła tworzą w podziemnej grocie atmosferę przesyconą magią i tajemnicą. Czym są te niezwykłe podziemne gwiazdy zdobiące sklepienie jaskini?

Pogromcy cellulitu. 10 rzeczy, które kupisz w swoim sklepie

Mo 06 Jul 2015 09:06:50 CEST
Cellulit to zmora ośmiu na dziesięć kobiet. Przeszkadza szczególnie latem, kiedy chcemy pokazać więcej ciała. Poniżej prezentujemy dziesięć produktów, które pomagają w walce ze skórką pomarańczową. Wszystkie znajdziesz w sklepie za rogiem.

Spotkanie po latach na sali sądowej. Wybraliście najciekawsze wideo tygodnia tvn24.pl

Mo 06 Jul 2015 07:06:49 CEST
Spotkanie po latach, które załamało amerykańskiego kryminalistę - to waszym zdaniem najciekawsze wideo tygodnia tvn24.pl. Film z sali sądowej zdobył 53 proc. waszych głosów. Na podium znalazło się także nagranie z celebrytką Paris Hilton w "spadającym samolocie" (21 proc.) oraz młoda Amerykanka z bionicznym ramieniem.

Zobacz, ile kalorii mają popularne słodycze

So 05 Jul 2015 15:52:42 CEST
Ile kalorii kryje się w 100 g takich słodyczy jak pianki typu ptasie mleczko, żelki i galaretka? W "Studio Active" wyjaśniała to dietetyk Alicja Setpoint.

Zaopatrzeniowiec Progress dotarł do kosmicznej spiżarni na ISS

So 05 Jul 2015 15:52:05 CEST
Bezzałogowy rosyjski statek towarowy Progress, który w piątek wystartował z kosmodromu Bajkonur w Kazachstanie, dotarł w niedzielę do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Na swoim pokładzie miał ponad dwie tony zaopatrzenia i sprzętu badawczego.

"Powodzenia!". Greckie referendum tematem memów

So 05 Jul 2015 13:02:26 CEST
Greckie referendum stało się tematem internetowych żartów. Internauci umieścili na nich m.in. postacie Angeli Merkel i Aleksisa Ciprasa, a także podkreślili patową sytuację Greków, dla których każda decyzja podjęta w referendum jest niekorzystna.

Wystarczy woda i piasek. Słonie z zoo mają swój "krem" na upały

So 05 Jul 2015 12:31:03 CEST
- Słonie chętnie biorą prysznic, a potem smarują się błotem, które jest dla nich jak krem z filtrem. Wachlują się też uszami. Z kolei kangury dla ochłody liżą sobie palce. Jak będzie bardzo ciepło, to przygotujemy dla tygrysów i małp owoce w bryłkach lodu - opowiada Andrzej Gutowski z Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Gdańsku.

Królowa polskich szos wraca. Zobacz nową, sportową wersję Syreny

So 05 Jul 2015 12:26:00 CEST
Syrena to marka sama w sobie. Nazwana kiedyś "królową polskich szos" w pewnym stopniu i pomimo wszystkich ówczesnych wad zmotoryzowała Polskę. Od kilku lat trwają oficjalne prace nad przywróceniem Syreny do życia w nowej odsłonie. Jakiś czas temu poznaliśmy projekt Syreny "Meluzyny", niedawno pojawił się kolejny model - "Ligea". Czy Syrena powróci na polskie drogi? Oto zdjęcia i animacja modelu Ligea.

Skuter na miejską dżunglę. Szybciej, taniej i nie potrzebujesz klimatyzacji

So 05 Jul 2015 11:27:00 CEST
Włosi kochają skutery, ale i Polacy mają do nich słabość. Szczególnie w dużych miastach, gdzie czas jest na wagę złota, a korki podnoszą ciśnienie wszystkim. Są też minusy: nie dojedziemy nim na biznesowe spotkanie - bo to może zakończyć się wygniecioną i ubrudzoną sukienką lub garniturem - ale też nie skorzystamy z niego późną jesienią i zimą.

Niejedną Grecję świat widział. Amerykanie mają Portoryko

So 05 Jul 2015 09:41:00 CEST
Amerykanie, którzy często z wyższością udzielają Europie gospodarczych porad, też mają swoją Grecję - to Portoryko. Ta karaibska wyspa, będąca częścią USA, ale nie na prawach stanu, stoi dziś na krawędzi bankructwa, a Waszyngton nie spieszy się z pomocą.

Jet lag. Jak sobie z nim radzić?

So 05 Jul 2015 09:17:53 CEST
Rozpoczął się sezon wakacyjny. Wiele osób czeka długa podróż samolotem. Z kilkugodzinnym lotem wiąże się tak zwany jet lag - zespół nagłej zmiany strefy czasowej.

Ambasador Mull je kubańską kanapkę, bo "teraz mamy stosunki". Internauci: udanych stosunków!

Sa 04 Jul 2015 19:27:23 CEST
Ambasador Stephen Mull wziął udział w Targu Śniadaniowym na warszawskim Powiślu. Cieszył się, że je "kubańską kanapkę, bo teraz mamy stosunki!:)". Nawiązał w ten sposób do wznowienia w tym roku po 54 latach stosunków dyplomatycznych pomiędzy Waszyngtonem a Hawaną. Internauci pospieszyli z komentarzami.

Udar? Czerniak? Oparzenia? Oto zagrożenia ze strony słońca

Sa 04 Jul 2015 19:21:04 CEST
Upał niesie ze sobą wiele zagrożeń. Najczęstszym jest udar cieplny, najgroźniejszym - nowotwór skóry.

Po zwycięskiej walce z nałogiem pomaga innym. Uliczny fryzjer bohaterem bezdomnych

Sa 04 Jul 2015 17:23:19 CEST
Nasir Sobhani to australijski uliczny fryzjer. Stara się nieść pomoc tym, którzy już dawno stracili na nią nadzieję. Walka z uzależnieniem i religia zainspirowały go do pomocy bezdomnym w Melbourne. Historiami nowo poznanych osób dzieli się na Instagramie.

Internauci: raz nie masz ręki po lewej, raz po prawej stronie. Angel "cyborg" Giuffria wyjaśnia

Sa 04 Jul 2015 15:39:21 CEST
Angel Giuffria urodziła się bez ręki i prawdopodobnie jest najmłodszą osobą, która nosiła protezę. Jej historię zaprezentowaliśmy w czwartek. Po publikacji filmu pojawiło się wiele pytań i wątpliwości. Nasi czytelnicy zauważyli, że na jednych ujęciach Angel ma protezę prawej, a na innych lewej ręki. Sprawę wyjaśniła sama zainteresowana.

118 godzin nad Pacyfikiem. Samolot solarny Solar Impulse 2 w rekordowym locie

Sa 04 Jul 2015 13:51:59 CEST
Najdłuższy rekordowy przelot zasilanego energią słoneczną samolotu załogowego został odbyty w piątek przez samolot Solar Impulse 2. Pilot spędził w powietrzu prawie pięć dni podczas przelotu nad Pacyfikiem.

Co jeść i pić na plaży?

Sa 04 Jul 2015 13:38:27 CEST
Plaża, słońce i ...głód. Po jaką przekąskę sięgnąć w upalne dni, żeby było zdrowo, orzeźwiająco i sycąco? Podpowiada dietetyk magazynu "Pożegnanie z wagą" Aneta Łańcuchowska.

 

Reklame

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwiedzin ogółem

00349390