Reklame

 

Dalsze/weitere         Reklama-Werbung-Promocja-Angebot-Reklama-Werbung-Promocja-Angebot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Besucher insgesamt 

00262469

 Odwiedzin ogółem 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  

 Reklame

TVN24.pl - ciekawostki, michałki

"Piep***ć to. Odchodzę". Rzuciła pracę na wizji

Di 23 Sep 2014 09:50:00 CEST
Prezenterka lokalnej telewizji w USA wprawiła widzów w osłupienie. W trakcie programu na żywo przyznała się do wspierania zwolenników legalizacji marihuany i rzuciła: Fuck it. I quit!. Nagranie rzucającej pracę szybko obiegło sieć, a samo zachowanie dziennikarki podzieliło internautów.

Mocny głos Emmy Watson o feminizmie. Hakerzy grożą publikacją jej nagich zdjęć

Di 23 Sep 2014 12:17:00 CEST
Emma Watson na forum ONZ apelowała kilka dni temu o pomoc ze strony mężczyzn w walce o równość płci. Teraz aktorka, znana m.in. z serii filmów o Harrym Potterze, stała się celem ataku hakerów. Grożą jej oni publikacją w sieci kompromitujących ją zdjęć.

Chciał pomóc pisklęciu łabędzia, oberwał od jego ojca

Di 23 Sep 2014 07:41:39 CEST
Łabędzie to jeden z symboli miłości. O tym, jak bardzo kochają swoje młode, przekonał się wolontariusz Wildlife Aid Foundation (WAF), brytyjskiej organizacji niosącej pomoc dzikim zwierzętom. Kiedy Simon Cowell próbował uwolnić zaklinowanego w płocie młodego ptaka, jego tata go zaatakował.

Oko cyklonu, cienie chmur, jezioro jak żaba. "Jezu, tak widzą nas kosmici!"

Mo 22 Sep 2014 12:18:57 CEST
Alexander Gerst większość czasu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej gapi się przez okno i podziwia świat z wysokości ponad 300 km nad Ziemią. Przy okazji robi setki zdjęć dokumentujących to, co zachwyca go najbardziej: cienie rzucane przez chmury, oko cyklonu, burze piaskowe, zorze polarne, a nawet systemy nawadniania. I regularnie wrzuca je na swojego Twittera.

Znajomość języków jest w cenie. Zapis popisów Czarneckiego pobił konkurencję

Mo 22 Sep 2014 07:08:00 CEST
Politycy zdominowali najnowszą edycję plebiscytu na wideo tygdonia. Pierwsze miejsce ze sporą przewagą nad konkurentami zajął Ryszard Czarnecki i jego zdolności językowe. Na drugim miejscu taneczny krok przyszłego ministra Cezarego Grabarczyka, a na trzecim - groźby Władimira Żyrinowskiego pod adresem Polski. Oto wideo tygodnia.

Zagraj bojownikiem. Państwo Islamskie grą komputerową "szkoli dzieci do walki z Zachodem"

Mo 22 Sep 2014 06:19:27 CEST
W internecie pojawił się fragment gry wideo, która do złudzenia przypomina zmodyfikowaną wersję hitu Grand Theft Auto: San Andreas. "Przerobiona" wersja nazywa się "Grand Theft Auto: Salil al-Sawarem", a jej bohaterem jest mężczyzna w stroju bojownika, ubrany w czarną chustę, luźną czarną koszulę i wyposażony w karabin szturmowy.

Polacy mistrzami, internet reaguje błyskawicznie

Mo 22 Sep 2014 06:04:44 CEST
Na zwycięstwo Polaków w siatkarskich mistrzostwach świata entuzjastycznie zareagował internet. Jak zawsze przy podobnej okazji powstało mnóstwo memów. Sportowych, ale i politycznych. Oto kilka z nich.

Powstanie film o mordercy żony Polańskiego. Autorem twórca teledysków Madonny i U2

So 21 Sep 2014 12:04:48 CEST
Charles Manson w 1969 roku wysłał członków swojej sekty do domu Romana Polańskiego w Kalifornii z poleceniem zabicia jego mieszkańców. Zamordowali pięć osób, w tym ciężarną żonę Polaka. Po głośnym procesie Manson został skazany na karę śmierci, zmienioną na dożywocie. Szybko stał się ikoną pop kultury. Teraz jego historię opowie w filmie "Rodzina" reżyser teledysków Madonny i U2.

Miliony zamknięte w butelkach whisky. Jak smakuje prestiż?

Sa 20 Sep 2014 12:56:41 CEST
Mimo marzeń wielu o pełnej suwerenności, Szkoci zdecydowali o pozostaniu w Zjednoczonym Królestwie. Idea niepodległości tego zielnego kraju została zbudowana wokół potencjał w zakresie złóż ropy i gazu. Ale Szkoci mają też inne bogactwo: whisky.

Chińczycy stworzą trójwymiarową kopię Wielkiego Chińskiego Muru. Przyjrzą mu się z drona

Fr 19 Sep 2014 21:47:01 CEST
Chińskie placówki naukowe, instytuty i centra rozwoju technologi kosmicznej Chińskiej Republiki Ludowej planują ocalić i dokładnie prześwietlić Wielki Mur Chiński wykorzystując w tym celu m.in. skanery laserowe oraz helikoptery i drony uzbrojone w najwyższej klasy sprzęt fotograficzny.

Łoś wpadł w pułapkę. Akcja ratunkowa leśników

Fr 19 Sep 2014 21:40:31 CEST
W Nadleśnictwie Spychowo w drut kolczasty zaplątało się poroże łosia. Gdyby nie pomoc leśniczego i myśliwych to zwierzę mogłoby skończyć tragicznie.

Klub golfowy po 260 latach otworzył się na kobiety

Fr 19 Sep 2014 13:58:00 CEST
W dniu, w którym Szkocja nie zdecydowała się na niepodległość i wyjście ze Zjednoczonego Królestwa, amerykański "New York Times" poinformował jednak o innym epokowym wydarzeniu, które zmieni życie przynajmniej garstki szkockich kobiet. Istniejący od 260 lat Królewski Starożytny Klub Golfowy (Royal and Ancient Golf Club) w St. Andrews zdecydował o otwarciu się na panie.

Rząd jak "menu w knajpie z burgerami". Internauci wyśmiewają prezentację

Fr 19 Sep 2014 11:58:53 CEST
Nie tylko nowi ministrowie przykuli uwagę internautów. Ci gorąco komentują również sposób, w jaki Kanceleria Premiera zaprezentowała skład nowego rządu w mediach społecznościowych. Dominuje jedno skojarzenie - z menu baru z burgerami.

"Telegram od Putina: Gratulacje STOP. Gaz STOP". Żart z brodą odżył po meczu Polska - Rosja

Fr 19 Sep 2014 10:55:00 CEST
Internauci jak zwykle nie zawiedli - już kilka chwil po zwycięskim dla Polaków meczu z Rosją media społecznościowe zalały dziesiątki memów. I choć siatkarskie starcie miało charakter czysto sportowy, przeważają w nich skojarzenia głównie polityczne.

Polacy jednak czytają? E-booki biją rekordy

Fr 19 Sep 2014 06:28:00 CEST
Po dwóch latach spadków w 2013 r. rynek książki w końcu zanotował niewielki wzrost (0,4 proc.) – wynika raportu Biblioteki Analiz dla Instytutu Książki, do którego dotarła "Gazeta Wyborcza".

Bielizna z napisem "miejsce zbrodni". Kolejna wpadka firmy odzieżowej

Do 18 Sep 2014 14:33:00 CEST
Włoska firma produkująca bieliznę wycofała ze swojego brytyjskiego sklepu majtki, na których widniał napis "miejsce zbrodni". Bielizna nie spodobała się użytkownikom mediów społecznościowych, którzy nie zostawili na producencie suchej nitki.

Z lotu ptaka zauważył Sokoła Millenium. Fani "Gwiezdnych wojen" w ekstazie

Do 18 Sep 2014 13:03:00 CEST
Niezwykłe zdjęcie rozpaliło fanów "Gwiezdnych wojen" w sieci. Przelatując nad jednym z lotnisk w Wielkiej Brytanii, instruktor latania zrobił fotografię, na której uchwycił niedokończony model Sokoła Millenium - kultowego statku Hana Solo, czyli Harrisona Forda. Okazało się, że przeleciał nad miejscem kręcenia najnowszej części cyklu.

Amazon pokazał nowe czytniki. Najtańszy za 99 dolarów

Do 18 Sep 2014 10:51:00 CEST
Amazon zaprezentował premierowe czytniki Kindle. Wśród nowych modeli są te dedykowane m.in. dzieciom, czy pracownikom biurowym. Za nowe produkty trzeba zapłacić od 99 do 379 dolarów.

Mit piekielnego dzieciństwa planety obaliła analiza "kapsuł czasu" sprzed 4 miliardów lat

Do 18 Sep 2014 10:21:17 CEST
Wizja młodej planety Ziemia, skąpanej w oceanach bulgoczącej lawy, w której płoną i topią się skały może okazać się dalece nietrafna. Badacze porównali ze sobą minerały cyrkonu sprzed 15 milionów z odkrytymi niedawno kryształami sprzed 4,3 miliardów lat. Ich wyniki negują dotychczasowe wyobrażenie planety z okresu, którego nazwa odnosi się do helleńskiego piekła.

Potężna czarna dziura w centrum najmniejszej znanej naukowcom galaktyki

Do 18 Sep 2014 10:05:52 CEST
Astronomowie odkryli najmniejszą i najbardziej masywną galaktykę ze znanych do tej pory. W przeszłości najprawdopodobniej była częścią większej, jednak uległa rozdzieleniu. W jej sercu znajduje się potężna czarna dziura. Kosmiczna otchłań została uchwycona przez teleskop Hubble'a.
  

 

Reklame

eBay DE

 18+

 

Dalsze/weitere         Reklama-Werbung-Promocja-Angebot-Reklama-Werbung-Promocja-Angebot