Reklame

TVN24.pl - ciekawostki, michałki

Polska inspiruje "pierdzącą babą" i "śmierdzącym chłopem"? Spór o aplikację edukacyjną

Do 16 Apr 2015 14:32:05 CEST
Aplikacja "Polska Inspiruje" została przygotowana na zlecenie MSZ dla polskich dzieci mieszkających za granicą. Program ma umożliwić poznanie dokonań znanych Polaków. W jednej z minigier postać Władysława Reymonta zachęca do zabawy w słowa, wsród których znajdują się zwroty "pierdząca baba" i "śmierdzący chłop".

Zebry na gigancie. Sparaliżowały Brukselę

Sa 18 Apr 2015 09:35:09 CEST
Po belgijskiej stolicy biegały zebry. Zwierzęta uciekły z lokalnego rancza i galopowały ulicami Brukseli, paraliżując miasto. W pościg za uciekinierami ruszyła lokalna policja.

Jak zrzucić zimową "oponkę"?

Sa 18 Apr 2015 08:32:38 CEST
Wielu mężczyzn po zimie nie ma się czym pochwalić, a do lata coraz bliżej. Znamy jednak sposób na "oponkę". Wystarczy kilka prostych ćwiczeń i trochę dyscypliny.

Samolot w barwach "Gwiezdnych wojen". Dreamliner zamieni się w droida

Fr 17 Apr 2015 18:59:04 CEST
Kultowy robot R2-D2 wzniesie się w przestworza. Wszystko dzięki japońskim liniom lotniczym, które postanowiły zrobić ukłon w stronę fanów "Gwiezdnych wojen". Pomysł, by jeden z samolotów należący do ich floty przemalować na barwy słynnego droida, podbił serca internautów.

Chroniony jak prezydent. "Nosorożce noszą swoje nieszczęście na nosie"

Fr 17 Apr 2015 18:38:00 CEST
Sudan to ostatni żyjący samiec nosorożca białego północnego na Ziemi. Mieszka w rezerwacie przyrody Ol Pejeta w Kenii. - Jest pilnowany 24 godziny na dobę przez oddział uzbrojonych strażników. Obszar monitorowany jest przez czujniki ruchu - wyjaśnia w rozmowie z TVN24 dyrektor rezerwatu Richard Vigne.

Ostatni samiec pod strażą i pączek w kosmosie. Wybierz wideo tygodnia w tvn24.pl

Fr 17 Apr 2015 18:11:53 CEST
Niespodziewany gość wylądował przy Kapitolu w USA. Pies uciekł ze schroniska i przeszedł 62 kilometry do domu. Dragon wystartował w kosmos z ekspresem do kawy na pokładzie. Który z filmów zasługuje na miano wideo tygodnia w tvn24.pl?

"O Boże, to moja twarz!". Znajdź w sieci swojego "obcego bliźniaka"

Fr 17 Apr 2015 17:46:41 CEST
Poszukiwania "obcego bliźniaka", czyli nieznanej osoby wyglądającej podobnie do nas, cieszą się w mediach społecznościowych coraz większym zainteresowaniem. Wystarczy tylko opublikować swoje zdjęcie, by z pomocą innych internautów znaleźć swoje "sieciowe rodzeństwo". Wyniki takich poszukiwań bywają zaskakujące, tak jak w przypadku Niamh i Karen.

Akcje Disneya wystrzeliły. Inwestorzy zachwyceni zwiastunem nowej części "Gwiezdnych wojen"

Fr 17 Apr 2015 14:34:59 CEST
Walt Disney zyskał blisko dwa miliardy dolarów na wartości po publikacji zwiastuna nowego filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenia Mocy".

Królewski wózek już czeka. Zobacz, czym będzie się woził potomek Kate i Williama

Fr 17 Apr 2015 13:11:00 CEST
Royal Baby - tym żyją niemal wszyscy mieszkańcy Wysp Brytyjskich. Firma, która od prawie 90 lat dostarcza wózki na dwór już przygotowuje specjalny wózek, którym będzie wożony kolejny królewski potomek. Producent zapewnia, że wszystkie normy jakościowe przy produkcji zostały zachowane. Jak wygląda pojazd, którym przez pierwsze miesiące będzie się poruszał potomek rodziny królewskiej?

Pies-trener. Ćwiczy i przybija piątkę

Fr 17 Apr 2015 12:28:23 CEST
Jeśli nudzą cię samotne ćwiczenia, jest na to sposób! Oto pies, który spełnia rolę idealnego trenera personalnego. Ćwiczy razem ze swoim podopiecznym: przybija piątki i dotyka nosem w nos pana, gdy ich głowy zbliżaję się do siebie. Taki przyjaciel to prawdziwy skarb! Zwykle psy są mocno zaniepokojone, gdy ich właściciel ćwiczy. Ten natomiast świetnie się przy tym bawi.

Woda krąży jak powietrze. Morze Śródziemne pełne zawirowań

Fr 17 Apr 2015 11:28:53 CEST
Bezkresne wody mórz i oceanów wydają się jedynie falować na powierzchni. W rzeczywistości pod powierzchniową warstwą wody istnieją prądy morskie, które przenoszą znaczne ilości wody z jednego rejonu w drugi.

Kot na deskorolce

Fr 17 Apr 2015 11:09:30 CEST
Didga to kot, który ma kota na punkcie deskorolki. Stał się ulubieńcem setek tysięcy internautów. Kot na deskorolce przemierza ulice, ale jeździ też na pochylniach, pokonuje poręcze i z rozpędzonej deskorolki... wskakuje do bagażnika samochodu.

Jak zrzucić zbędne kilogramy po zimie

Fr 17 Apr 2015 10:26:15 CEST
Po zimie - nawet tak łaskawej jak w tym roku - wiele z nas ma kilka zbędnych kilogramów. To jednak nie powód do paniki. Wystarczy zestaw prostych ćwiczeń, połączony z racjonalnym odżywianiem, żeby odzyskać formę.

Kryzys uderza w podniebienia Rosjan. Piją 25 proc. mniej alkoholu niż kilka lat temu

Fr 17 Apr 2015 10:21:00 CEST
Niepokojące informacje dla producentów mocnych trunków w Rosji. Jak wynika z danych opublikowanych przez Ministerstwo Zdrowia, Rosjanie piją ok. 25 proc. alkoholu mniej niż w 2008 roku.

"Wyszczuplałaś. Czy aby nie jesteś chora?"

Fr 17 Apr 2015 07:46:09 CEST
Biegamy, biegamy i chudniemy. To jeden z wielu plusów aktywności fizycznej. Jednak i chudnąć trzeba z głową, bo czasami utrata wagi oznacza... utratę mięśni, o czym przekonała się Biegająca 50tka, Reporterka 24. Nauczona doświadczeniem podpowiada teraz, jak pozbyć się nadprogramowych kilogramów bez szkody dla zdrowia.

Bez znieczulenia, z ministrem u boku. Jak rodziły poprzedniczki Kate

Fr 17 Apr 2015 02:25:33 CEST
Wielka Brytania odlicza dni do narodzin drugiego dziecka książęcej pary, które planowane są w kwietniu 2015 roku. Księżna Kate urodzi dziecko w szpitalu St. Mary's w Paddington w Londynie otoczona najlepszą opieką medyczną w Anglii. Ale członkinie rodziny królewskiej nie zawsze miały tak komfortowe warunki.

Google broni się przed zarzutami Brukseli. "Apple też tak robi"

Do 16 Apr 2015 21:04:00 CEST
W odpowiedzi na wszczęcie przez Komisję Europejską postępowania wyjaśniającego ws. mobilnego systemu operacyjnego Android Google zwrócił uwagę, że konkurencja korzysta z podobnych mechanizmów o jakie sam jest oskarżany, wymieniając tym samym firmę Apple.

"Zwiastun lepszy niż poprzednie Gwiezdne wojny". Han Solo i Chewbacca wracają

Do 16 Apr 2015 20:38:30 CEST
W sieci pojawił się nowy trailer kolejnej, siódmej części "Gwiezdnych wojen". Tym razem twórcy nie tylko uchylili rąbka tajemnicy dotyczącej tego, jak będą wyglądać nowe postaci gwiezdnej sagi. Pokazali też, jak w nowej odsłonie prezentują się legendarni bohaterowie serii: Han Solo i Chewbacca. Internauci są wniebowzięci.

Popularny, śnieżny tunel w Japonii został otwarty dla turystów

Do 16 Apr 2015 18:50:10 CEST
Słynna japońska trasa krajoznawcza Japonii pomiędzy Tateyama i Omachi, którą co roku przemierza milion turystów, została otwarta. Śnieżne tunele "Yukino-ōtani" sięgają nawet 15-20 metrów.

Uśmiechnięta blondynka pozuje z zabitą żyrafą. "Była stara, niedługo i tak by zdechła"

Do 16 Apr 2015 16:57:01 CEST
W sieci zawrzało. Powód: zdjęcie, które znany satyryk opublikował na Twitterze. Fotografia przedstawia uśmiechniętą blondynkę, która leży obok martwej, chwilę wcześniej upolowanej żyrafy. Kobieta to Rebecca Francis, znana postać telewizyjna. Po publikacji spadła na nią fala krytyki.

 

Reklame

 

 

Odwiedzin ogółem

00324121